У Дніпрі презентували безконтактну оплати проїзду у метрополітені
12 вересня 2020, 10:29

У дніпровську метрополітені відтепер можна сплатити проїзд за допомогою безконтактної банківської карти, смартфону чи годинника з PayPass. Систему безконтактної оплати проїзду у метро презентували 11 вересня.

За словами директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Ігоря Маковцева, це черговий етап впровадження зручних електронних сервісів для пасажирів.

«Вдячні нашим партнерам – Приватбанку та Mastercard, які впровадили безконтактну оплату проїзду у метро. На сьогодні встановлено перші два турнікети на головних пасажироутворюючих станціях – «Вокзальна» та «Покровська». А у найближчий час усі інші станції теж будуть обладнані такими турнікетами. Сервіси безконтактної оплати все більше набирають популярності серед людей, а тим більше, під час карантину, коли радять менше користуватися готівкою», - підкреслив Ігор Маковцев.

Зі свого боку керівник напрямку стратегії та інновації Приватбанку Єгор Аветисов зазначив: «Безконтактна оплата проїзду вже успішно працює у київському метрополітені. Вирішили перейняти досвід колег і спільно з Mastercard запровадили технологію безкоштовної оплати проїзду і у дніпровському метро. Вдячні за максимальне сприяння цього процесу зі сторони керівництва міста, й, власне, метрополітену. Сама операція займає долі секунд. Прикладається безконтактна карта будь-якого банку до терміналу і знімаються кошти на оплату проїзду. Усередині терміналу - складна, вибудована система, а для клієнтів, тобто пасажирів – усе максимально швидко і зручно».

Дніпрянин Вадим – один із перших скористався безконтактною оплатою проїзду. «Доволі часто користуюся метро. Дуже добре, що зараз запустили таку зручну, сучасну послугу безконтактної оплати проїзду тут. Достав карту чи мобільний телефон, сплатив і пройшов далі. Не потрібно стояти у черзі в касу, щоб купити жетон. Економія часу – максимальна», - підкреслив чоловік.

Студенту Єгору новий електронний сервіс у дніпровському метро теж прийшовся до вподоби: «Вже давно звик безконтактно розплачуватися в магазині. А от зараз вже у й метро можна. Загалом це зручно, а у період карантину – ще й безпечно. Зараз намагаюся щонайменше користуватися готівкою. Словом, дуже добре, що у місті впроваджують все більше зручних, сучасних сервісів».

Нагадаємо, у Дніпрі безготівковий розрахунок проїзду за допомогою смартфона через QR-код діє на усіх трамвайних і тролейбусних маршрутах.

Прес-центр Дніпровської міської ради