Ремонти рухомого складу та комісійний огляд: Дніпровський метрополітен працює як і до війни
31 березня 2022, 17:38

Життя Дніпровського метрополітену не зупиняється під час воєнного стану. Наразі весь рухомий склад проходить комісійний огляд, під час якого перевіряється технічних стан вагонів, аби метрополітен міг безперебійно працювати. Крім цього, продовжується ремонт рухомого складу. За словами старшого майстра цеху Олега Петрошака, наразі вони проводять капітальний ремонт одного вагона: замінюють електричне та пневматичне обладнання, проводку, обшивку кузова та салону, оновлюють усі агрегати, системи та механізми.

«Наш цех працює і ремонтує вагони у повному обсязі. Кількість вагонів під час воєнного стану не змінилась, ми продовжуємо працювати за тими нормами, які були ще до війни. Усі деталі в нас є, на ремонт нам всього вистачає», – зазначив Олег Петрошак.

Від 25 лютого 2022 року метрополітен працює цілодобово як тимчасове укриття для населення. Також безкоштовно перевозить пасажирів. Режим роботи: з 06:50 до 19:00.

«Інтервал руху у нас не змінився, у будень – 6 хвилин у годину пік, близько 10 – в інший час. У вихідний день інтервал становить 16 хвилин», – додав технічний директор КП «Дніпровський метрополітен» Тарас Шевченко.

Прес-центр Дніпровської міської ради