До Дніпра прибула унікальна техніка, призначена для будівництва метро
25 грудня 2017, 23:34

До Дніпра з Туреччини привезли унікальну техніку для будівництва метро. Вага цієї установки 125 тонн. Наразі машина для буріння перебуває на стадії митного оформлення. Щойно його буде закінчено, техніка почне працювати на станції «Театральна».

 

 

Ця установка призначена для буріння буросічних свай у будівництві технологічних стволів. На землі накреслено контур, по його окружності просвердлять 72 технологічні отвори. У кожен з них опускатимуть палю, поки ми не закінчимо проходку. Орієнтовна глибина цього ствола трохи більше 40 м. Таку техніку використовують для будівництва метрополітену в Україні вперше», – розповів директор КП «Дніпропетровський метрополітен» Андрій Лепьошкін.

Завдяки цій унікальній техніці будівництво метрополітену у Дніпрі значно оптимізується. У землі створять технологічний ствол, через який діставатимуть у 6 разів більше ґрунту під час копання тунелю. Саме цю машину планують використовувати ще на 3 технологічних стволах дніпровського метрополітену.

Призначення цього ствола у тому, що через нього вилучатимуть породу під час проходки перегінного тунелю від станції «Вокзальна» до станції «Театральна». Цей ствол дозволить видавати у 6 разів більше породи, ніж було обумовлено попереднім проектом. Також через цей ствол подаватимуть бетон для обробки тунелів», – розповів представник компанії-підрядника Limak Толга Ергін.

Прес-центр Дніпровської міської ради