Борис Філатов обговорив із представниками одного з найбільших китайських комерційних банків можливу співпрацю в оновленні діючої підземки у Дніпрі
17 жовтня 2018, 00:38

Міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з представниками Промислово-комерційного банку Китаю та китайської залізниці. Їхній візит до міста допомогли організувати підрядники добудови метрополітену у Дніпрі – компанія Limak. Промислово-комерційний банк Китаю входить до четвірки найбільших державних фінансових установ у цій країні.

 

«Вдячний нашим турецьким партнерам – компанії Limak за те, що вони організували цю зустріч. Сподіваюся, вона покладе початок новій співпраці. Ми знаємо, наскільки глобальні ваші компанії. Необхідно обговорити можливі пропозиції», – сказав Борис Філатов.

Як відомо, наявні станції підземки були запроектовані у 70-х роках минулого століття. Тож на тлі будівництва нової, сучасної частини метрополітену виникла проблема поєднання технологій двадцятого та двадцять першого століть. Крім цього, у міста є потреба у придбанні нових потягів метро. На все це необхідно близько 30 млн євро. За словами представників Промислово-комерційного банку Китаю, для закупівлі нових вагонів й осучаснення систем управління рухом у метрополітені можуть задіяти муніципальний або державний кредит. Серед інших можливостей – залучення Європейського банку реконструкції та розвитку або Китайського банку розвитку. Який саме варіант співпраці може бути обраний, сторони вирішать під час подальших перемовин.

 

Прес-центр Дніпровської міської ради